Studium Wychowania Fizycznego / Aktualności / Puchar Politechniki Warszawskiej 2016/17

Puchar Politechniki Warszawskiej 2016/17

W zeszłym tygodniu rozegrane zostały finały Pucharu Politechniki organizowanego przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Samorząd Studentów PW.

We wszystkich etapach turnieju uczestniczyło łącznie kilkuset studentów naszej uczelni. Warto dodać, że wśród nich znajdowało się sporo uczestników ze starszych lat.

Po podsumowaniu zdobytych punktów w piłce nożnej, siatkówce i koszykówce podium Pucharu Politechniki przedstawia się następująco:

1 miejsce - MEiL

2 miejsce - EiTI i GiK

3 miejsce - Elektryczny

Tego samego dnia przeprowadzone zostały zawody pływackie kobiet i mężczyzn. Rywalizacja w wielu konkurencjach była bardzo zacięta, a o zwycięstwie decydowały ułamki sekund.

Dziękujemy uczestnikom, sędziom, kibicom i zapraszamy ponownie w przyszłym roku akademickim!