Studium Wychowania Fizycznego / Aktualności / Puchar Politechniki Warszawskiej 2016/17

Puchar Politechniki Warszawskiej 2016/17

Rozpoczynamy rywalizację w zawodach o Puchar Politechniki. Organizatorami turnieju tradycyjnie są Studium Wychowania Fizycznego i Sportu wraz z Samorządem Studentów.

Czy w tym roku podobnie jak ostatnio zwyciężą studenci z wydziału Elektrycznego? Odpowiedź poznamy dopiero 13 maja podczas finałów, a już tym tygodniu zmagania zaczną piłkarze (11 i 12 marca o 9:00 na ul. Piaseczyńskiej). Następnie 18 marca (w sali Riviery) grać będą koszykarze, a 1 kwietnia przystąpią do walki siatkarze w sali sportowej akademika "Alcatraz".
Jednocześnie podczas zajęć na basenie będą prowadzone eliminacje w pływaniu.

Wszystkie ważne informacje, regulamin i formularz zapisu znajdują się na stronie www.pucharpw.sspw.pl

Zapraszamy do kibicowania!!!