Studium Wychowania Fizycznego / Aktualności / ZALICZ W-F NAUKĄ TAŃCA w Szkole Tańca Riviera

ZALICZ W-F NAUKĄ TAŃCA w Szkole Tańca Riviera

Zapraszamy na realizację zajęć w-fu w najbardziej rozrywkowy sposób.

To właściwy czas by podczas studiów szybko i skutecznie nauczyć się zarówno tańców standardowych jak i latynoamerykańskich.

Na kursie tańca towarzyskiego poznacie aż 8 stylów tanecznych, dzięki którym jako przyszli inżynierowie będziecie mogli w pełnej klasie prezentować swoje umiejętności na balach, spotkaniach integracyjnych, czy też ślubach. Nauczycie się chachy, samby, jivea, rumby, tanga, walca angielskiego, wiedeńskiego. Dodatkowo w ofercie znajdziecie zajęcia rock&rolla, salsy, Zuby, dancehollu, modern jazzu, tańca współczesnego. Zapraszamy na zajęcia solo lub w parach.

Szczegóły zaliczenia W-Fu poznasz KLIKAJĄC TUTAJ!

Zapisać można się: KLIKAJĄC TU

Szkoła realizuje zajęcia " dla par", jednak nie zapewnia partnerów. Dobór partnerów następuje na zajęciach z pośród zapisanych osób. Jeśli nie masz partnera w grupie, możesz uczęszczać na zajęcia ze swoją dziewczyną lub chłopakiem nie zaliczającym W-fu. Dodatkowo osoby poszukujące partnera mogą zapisać się na "listę osób poszukujących partnera" dostępną w szkole. Zapisy na zajęcia w promocyjnej cenie przeznaczone dla studentów będą możliwe codziennie w recepcji Szkoły Tańca Riviera w budynku DS Riviera, ul. Waryńskiego 12, Metro Politechnika lub telefonicznie: tel. 22 234 98 98, kom. 605 056 056.

.