Studium Wychowania Fizycznego / TKKF / Harmonogram zajęć TKKF

Harmonogram zajęć TKKF

Zapraszamy na: AEROBIC, GIMNASTYKĘ, SIATKÓWKĘ, TENIS ZIEMNY, PŁYWANIE, KOSZYKÓWKĘ i ĆWICZENIA „ZDROWY KRĘGOSŁUP”

 

Zajęcia sportowo-rekreacyjne organizowane przez Ognisko TKKF „Politechnika” w roku akademickim 2017/18

 

PŁYWANIE

Poniedziałek 17,00 – 18,00 (basen DS. „Akademik” ul. Akademicka 5) prowadząca - mgr Elżbieta Małecka

Wtorek 17,30 – 18,00 (basen DS. „Akademik” ul. Akademicka 5) prowadzący - mgr Aleksandra Wilczek-Musielak

Środa 17,00 – 18,30 (basen DS. „Akademik” ul. Akademicka 5) prowadzący - mgr Dariusz Sońta

Czwartek 17,00 – 18,30 (basen DS. „Akademik” ul. Akademicka 5) prowadzący - mgr Grzegorz Gorzkowski

Piątek 17,30 – 19,00 (basen DS. „Akademik” ul. Akademicka 5) prowadzący - mgr Stanisław Jeszka

Sobota 08,30 – 10,30 (basen DS. „Akademik” ul. Akademicka 5) prowadzący - mgr Tadeusz Budek

 

GIMNASTYKA PAŃ i PANÓW

Wtorek 16,30 – 17,15 (LO im. Staszica, ul. Nowowiejska 37a) prowadzący - mgr Tadeusz Budek

Czwartek 16,15 – 17,00 (Studium WFiS, ul. Waryńskiego 12a) - mgr Aleksandra Wilczek-Musielak

 

SIŁOWNIA

Wtorek 16,30 – 17,15 (siłownia przy basenie DS. „Akademik” ul. Akademicka 5) prowadzący - mgr Aleksandra Wilczek-Musielak

 

ĆWICZENIA „ZDROWY KRĘGOSŁUP”

Poniedziałek 16,15 – 17,00 (Studium WFiS, ul. Waryńskiego 12a) - prowadząca - mgr Aleksandra Wilczek-Musielak

Środa 16,15 – 17,00 (Studium WFiS, ul. Waryńskiego 12a) - prowadząca - mgr Aleksandra Wilczek-Musielak

 

KOSZYKÓWKA

Poniedziałek 19,15 – 20,45 (TKKF Ognisko „AS” ul. Skarżyńskiego 6a) prowadzący - mgr Jacek Knittel

Czwartek 19,15 – 20,45 (TKKF Ognisko „AS” ul. Skarżyńskiego 6a) prowadzący - mgr Jacek Knittel

 

SIATKÓWKA

Poniedziałek 17,15 – 18,45 (Gimnazjum ul. Nowowiejska 37a) prowadzący - mgr Jacek Knittel

Wtorek 17,00 – 18,30 (TKKF Ognisko „AS” ul. Skarżyńskiego 6a) prowadzący - mgr Grzegorz Gorzkowski

Wtorek 18,30 – 20,00 (LO im. Staszica, ul. Nowowiejska 37a) prowadzący - mgr Wojciech Martyński

Wtorek 20,00 – 21,30 (LO im. Staszica, ul. Nowowiejska 37a) prowadzący - mgr Wojciech Martyński

Czwartek 17,15 – 18,45 (LO im. Staszica, ul. Nowowiejska 37a) prowadzący - mgr Wojciech Martyński

 

TENIS ZIEMNY

Sobota 08,30 – 10,00 (AZS TENIS CLUB Al. Zieleniecka 2) prowadzący - mgr Jerzy Konopa

Niedziela 08,30 – 10,00 (AZS TENIS CLUB Al. Zieleniecka 2) prowadzący - mgr Jerzy Konopa