Plan sekcji sportowych 2021/22

SEKCJA TRENER MIEJSCE PONIEDZ. WTOREK ŚRODA CZWART. PIĄTEK
AEROBIK SPORTOWY mgr RYBICKA Małgorzata RIVIERA MAŁA   17-19.15   17-19.15  
ERGOMETR WIOŚLARSKI mgr DURJASZ Andrzej Wał Miedzeszynski 356   19.00-21.15   19.00-21.15  
JUDO kobiet i mężczyzn mgr MICHAŁOWSKI  Stanisław            
mgr NIEDOMAGAŁA Wojciech D.S. Akademik   19.00-20.30    
mgr TWORZYDŁO Wiktor Plac Narutowicza 19.00-20.30     19.00-20.30  
KOSZYKÓWKA               kobiet mgr DAWIDOWICZ Marek RIVIERA DUŻA 20.30-22.00   17.30-19.30    
 
KOSZYKÓWKA mgr CEGŁOWSKI Paweł RIVIERA DUŻA   20.30-22 19.30-21.30   17.30-19.00 LO
mężczyzn
LEKKOATLETYKA mgr Krzysztof Stanisławski D.S. Akademik     17.00-18.30    
kobiet i mężczyzn Plac Narutowicza 17-18.30        
PŁYWANIE mgr MARKIEWICZ  Eugeniusz Pływalnia PAŁAC MŁ.   20.15-21.45   20.15-21.45  
kobiet i mężczyzn mgr SOŁTYK Judyta
SIATKÓWKA  mgr LIPIŃSKA Anna RIVIERA DUŻA   17.00-18.30   18.30-20.30  
kobiet
SIATKÓWKA   mgr CHYDZIŃSKI Michał RIVIERA DUŻA 19.00-20.30 18.30-20.30   17.00-18.30  
mężczyzn 
TENIS   STOŁOWY mgr inż., DORSZ Adam OSiR SOLEC   17.00-18.30   18.30-20.00  
TENIS  ZIEMNY                  kobiet  i  mężczyzn mgr JAWORSKI Paweł K. S. SPÓJNIA         15.15-16.45
TRÓJBÓJ  SIŁOWY   mężczyzn mgr STOLARSKI  Andrzej D.S. AKADEMIK   17.00-19.15   17.00-19.15  
WIOŚLARSTWO            mężczyzn mgr DURJASZ Andrzej Wał Miedzeszynski 356   19.00-21.15   19.00-21.15  
NARCIARSTWO
i SNOWBOARD
kobiet i mężczyzn
mgr SIKORSKA-SZYPLIŃSKA A. D.S. Akademik 19.00-20.30   18.30-20.00    
KICKBOXING                   kobiet i mężczyzn mgr KAPROŃ Krzysztof RIVIERA MINI          
WSPINACZKA HALOWA KOWALCZYK Agnieszka Annopol 3 19.30-22.00        
kobiet i mężczyzn
PIŁKA NOŻNA mgr CHARUK Jarosław Okopowa 55a   20-21.30       
mężczyzn
UNIHOKEJ GROSZYK Maciej RIVIERA DUŻA        21.30-23    
PIŁKA RĘCZNA mgr KRÓLAK Adam Warszawianka   20.00-21.30   20.30-22  
mężczyzn
BADMINTON dr Rupniewski Marek ul. Trzech Budrysów 32    18-20.30    18-20.30  
kobiet i mężczyzn
FUTSAL mgr CHARUK Jarosław Warszawianka 20-21.30     20-21.30*  
mężczyzn
FUTSAL mgr WOJCIECHOWSKI Damian D.S. Akademik   18.30-20   20-21.30*  
kobiet i mężczyzn Deotymy 25/33*