Zajęcia sportowe dla pracowników PW 2022 r.

Aktywne poranki z jogą, na basenie, na zajęciach tai chi lub „zdrowe ciało”? A może aktywne popołudnie na treningu siatkówki czy piłki nożnej? W takich zajęciach, w 100% dofinansowanych przez Politechnikę Warszawską, może uczestniczyć każdy pracownik PW już od kwietnia! Oferta zajęć sportowych adresowanych do pracowników Politechniki Warszawskiej jest szeroka! Każdy może znaleźć coś dla siebie! Od kwietnia 2022 roku pracownicy PW mogą uczestniczyć w porannych zajęciach z jogi, pływania (w tym nauki pływania), tai chi i „zdrowego ciała” oraz w popołudniowych treningach z siatkówki i piłki nożnej (zajęcia z koszykówki zostały zawieszone do odwołania).

Zadbajmy o kondycję, samopoczucie oraz hart ducha!

Zapraszamy do zapisów pod linkiem: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/412882?lang=pl.

Każdy pracownik PW może zapisać się na dowolną liczbę zajęć – najpóźniej do godz. 14:00 w dniu poprzedzającym zajęcia (siatkówka i piłka nożna – do godz. 14:00 w dniu zajęć). Terminy na nowy miesiąc będą pojawiać się najpóźniej ostatniego dnia kończącego się miesiąca.

Oferta zajęć:

ZAJĘCIA TERMIN ZAJĘĆ MIEJSCE ZAJĘĆ PROWADZĄCY ZAJĘCIA MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW
joga

wtorki

pawilon sportowy Riviera (ul. Waryńskiego 12a) Iwona Sikora 30
zdrowe ciało

czwartki

pawilon sportowy Riviera (ul. Waryńskiego 12a) Anna Zdun 30
tai chi

piątki

pawilon sportowy Riviera (ul. Waryńskiego 12a) – sala mała Maciej Kret 30
pływanie (w tym nauka pływania)