UWAGA

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe dla pracowników PW – rozszerzona oferta od grudnia

Oferta zajęć sportowych adresowanych do pracowników Politechniki Warszawskiej została rozbudowana! Od grudnia pracownicy PW mogą uczestniczyć w porannych zajęciach z jogi, pływania (w tym nauki pływania), tai chi i „zdrowego ciała” (ogólnorozwojowe ćwiczenia przy muzyce) oraz w popołudniowych treningach ze sportów zespołowych – siatkówki, koszykówki i piłki nożnej.

W zajęciach, które są w 100% dofinansowane przez Politechnikę Warszawską, może uczestniczyć każdy pracownik PW.

Zadbajmy o kondycję, samopoczucie oraz hart ducha!

Zapraszamy do zapisów pod linkiem (od grudnia nowy link):

Nowe zajęcia (tai chi i piłka nożna) wystartują w grudniu. Pozostałe zajęcia odbywają się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Każdy pracownik PW może zapisać się na dowolną liczbę zajęć – najpóźniej do godz. 14:00 w dniu poprzedzającym zajęcia (siatkówka, koszykówka i piłka nożna – do godz. 14:00 w dniu zajęć). Terminy na nowy miesiąc będą pojawiać się najpóźniej ostatniego dnia kończącego się miesiąca.

Kontakt: sport@pw.edu.pl

Dyżury nauczycieli w semestrze zimowym 2021/22

W semestrze zimowym nauczyciele SWFiS PW pełnią dyżury online (TEAMS)

Harmonogram stałych i dodatkowych dyżurów dostępny jest w zakładce.

Zajęcia wychowania fizycznego w semestrze zimowym 21/2022

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi związanymi z Covid-19 zajęcia wychowania fizycznego dla studentów PW w semestrze zimowym będą odbywały się w trybie stacjonarnym.

NR KONTA Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Informacja dla studentów korzystających z płatnych zajęć wychowania fizycznego